Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO STIP

36 ЕУР

Се продава од: Билјана 20 јун. 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се продава плац со површина од 2000 м2, можност да се делли на два дела. Цената е по договор!
Билјана
075223544/075278133
Leaflet
Кон почеток