Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Placevi po 366m2 pogodni za kuki Kisela Voda

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз 15 јан. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Se iznajmuvat stanovi pod kirija mesecno Ohrid 0 МКД
Novi stanovi vo PINTIJA 0 ЕУР
Ekstra apartmani Marija prva linija Centar 0 МКД
Stan од 55м2 vo Dracevo nov odma vseliv 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Prodavam plac 1100 m2 vo pintija moznost za sekakov vid na gradba so struja voda se poradi zaminuvanje vo stranstvo .placot moze da se deli so fizicka delba dokolku sakate pomalku kvadraturi bez problem javete se da se dogovorime na samo 3 minuti od placot ima avtobuska postojam.
КАМЕН ИНЖЕНЕРИНГ увоз-звоз
 
075672984
Leaflet
Ekstra apartmani Marija prva linija Centar 0 МКД
Se bara sobarka za sezona 0 МКД
Stan од 55м2 vo Dracevo nov odma vseliv 0 ЕУР
Se iznajmuvat stanovi pod kirija mesecno Ohrid 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации