Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

POVOLEN PLAC VO PINTIJA

15 ЕУР

Се продава од: Plac Pintija 08 авг. 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se prodava plac vo Pintija, so vkupna povrsina od 2000m2, deliv e.

CENATA IZNESUVA 15 EVRA!
Plac Pintija
078/280-874
Leaflet
Кон почеток