Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pintija partner za delba na plac

0 МКД

Се продава од: dean 24 дек. 15:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Baram parner za delba na plac vo Pintija za kvadratura do 300m2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации