Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 7000m2 vo Petrovec

Се продава од: Natasa Bozinovska 28 ноем. 21:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodavam niva vo s.R'zanicino 7000m2 pogodna za gradba i malo stopanstvo zagradena so zica i stupcinja cenata povolna
Natasa Bozinovska
Leaflet
Кон почеток