Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva plac vo Petrovec kaj skoloto

Се продава од: Ivan 22 ноем. 21:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
За живеалиштето
Se prodava niva 3268m2 kaj skoloto odalecena od drugite kukji okolu 50 setina metri so imoten list cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток