Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC OD 2000M2 VO BADAR

5 000 ЕУР

Се продава од: snezana 11 дек. 06:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
SE PRODAVA PLAC VO BADAR
snezana
075599992
Leaflet
Кон почеток