Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Petrovec

12 000 ЕУР

Се продава од: David Вчера 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Se prodava plac vo opstina Petrovec, naseleno mesto Rzanicino 570 m2 so plan za gradba na kukja od 100 m2, dozvola za gradenje, plateni komunalii i danok. Ima pat do placot, odvod-dovod i struja. Cenata ne e fiksna i ima prostor za dogovor.
Leaflet
Кон почеток