Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава плац во Петровец

0 МКД

Се продава од: Олга 08 јан. 18:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава плац во Петровец со површина од 500 м2 во градежна зона. Цена по договор.
Олга
078290354
Leaflet
Кон почеток