Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC VO SARAJ

Се продава од: Мики 22 ноем. 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA PLAC VO SARAJ POZADI
POSLEDNA AVTOBUSKATA STANICA 2.
PLACOT IMA 2300 m RASPOLAGA SO STRUJA VODA I KOMPLETNA DOKUMENTACIJA.
Мики
071652705
Leaflet
Кон почеток