Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПЛАЦ ВО СТОПАНСКИ ДВОР - 10 000м²

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 29 мар. 12:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Продажба на плац на одлична локација во Стопански Двор во непосредна близина на обиколницата и клучката. Плацот е со пристапен пат, уредна документација за сопственост и со прекрасен поглед кон Скопје.

Располага со вкупна површина од 10 068м² и е погоден за повеќе намени.

цена по договор

Напомена - плацот не се дели на помали парцели.

Повеќе инфо на:
071/ 30 42 42
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО КАПИШТЕЦ 0 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - ИТНО БАРАМЕ СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ 0 MKD
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН НА РУЗВЕЛТОВА - 71м²+210м² двор 102 000 EUR
ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО БЛОК  Г. ЅИД - 71м² 75 500 EUR
Кон почеток