Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПРОДАЖБА НА ПЛАЦ-МАРКИЦА ЗА ГРАДБА - А2

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 07 јул. 16:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности ви нуди на продажба плац во Новоселски Пат - во близина на новиот Кам маркет и бензинската пумпа.
Плацот е со чист имотен лист и со маркица за градба со следниов опис:

ГРАДСКА ЧЕТВРТ - план "SZ 03"
👉Г. П. 6.20
👉Основна намена: А2
👉Поднамени: Б1,Б2,Б4,Б5, В3, В4 и Д3 - до 40%
👉Површина:757м2
👉Основа: 357м2
👉Висина: H=16м
👉Катност: П+4 ката
👉Бруто површина : 1785 м2

цена: по договор

📲 071/ 30 42 42
📲 078/ 43 33 37
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242WhatsApp:
071304242
Leaflet
Кон почеток