Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LOKACIJA ZA GRADBA MICURIN POZADI RULET RESTORAN

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNIVERZUM 07 септ. 17:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
LOKACIJA ZA GRADBA OSNOVA 330 M2 P+4+PK I BRUTO 1655M2 KOMPENZACIJA SIFRA 3137 KON TEL 070-546-378,078-221-492,02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Посетете ја нашата продавница
33 br 5 Прикажи на мапата
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM

UNIVERZUM

2514 Огласи во продавницата
G.ZID POZADI SOBRANIE 72m2 1 100 EUR
LUXSUZEN STAN OD 122M2 VO KAPISHTEC  1 025 EUR
AERODROM KAJ MZT 62M2 +70M2 DVOR 1 050 EUR
CENTAR SOBOREN HRAM 62M2 360 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации