Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NIVA PLAC OD 3800 m2

Се продава од: Vesela 20 јун. 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava niva / plac od 3800m2
- Lokacija : Gradezna zona na patot za Aerodrom
Stenkovec.
- Povrsina : 3800m2

Povekje informacii na telefon : 078-778-523 Vesela
Leaflet
Кон почеток