Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicen plac od 294m2 Pripor do H Najs

63 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 10 јул. 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Ш.1749 - чист плац кај х.Најс, со платени комуналии за градба бруто 190м2- кои важат до 15.Октомври, има маркица, основа 95м2 и три паркинг места
пр+1+птк, лепенка од една страна, асфалтен пат


контакт:Зоран 075/323-888
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
Кон почеток