Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 436m2 vo Lisice

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 15 септ. 18:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се продава плац во Лисиче, во близина на Адора зградите , со маркица за градба П+2 ката , основа 135м2 , со 6 стана, можна е и компензација со стан
ш.5816
Контакт: Надица 071/218-646


БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Se izdava garsonjera vo Taftalidze 200 EUR
SE IZDAVA LOKAL NA PRIZEMJE VO KAPISTEC 0 MKD
NOV STAN VO AERODROM 0 EUR
GARSONJERA VO GRADBA 38m2 CENTAR 1 100 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации