Оглас од претпријатие Објавени: авг. 08 2016 04:05

Plac 601m2 so pocnata gradba Pripor

ЕУР

Објавени: авг. 08 04:05
Прегледи: 61
Se prodava plac so povrshina od 601m2 vo Kisela Voda, Pripor. Zapochnate e gradba na objekt za koi ima obobreno proekt i plateno komunalii za, Podrum+prizemje+kat, so vkupna povrshina od 290m2. Do placot ima asfaltiran pat, ima prikluchok za struja i voda. Cena 60.000 EUR

PROAKTA GRUP
070/668-667
Опис на линк

PROAKTA GRUP

Посредување при промет со недвижен имот
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Посредување при промет со недвижен имот
070668-667

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации