Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC BARDOVCI 23518 m2 DELIV

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 03 септ. 10:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3005 Огласи во продавницата

ODLICEN DVOSOBEN STAN NA VODNO 0 МКД
Surer apartment for rent 70 m2 in Centre 350 ЕУР
Apartment for rent MIDA complex Kompleks 0 МКД
Odlicen Nov stan vo Centar so 1 spalna 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
За живеалиштето
Плацот е со вкупна површина од 23.518м2, лоциран во елитната населба Бардовци, во непосредна близина на Руската резиденција.
Со целокупната своја површина спаѓа во Градежна зона и по целата своја должина се води покрај пат.

Цена: 80 ЕУР/ м2.
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
+3892 3110-566 071/244-331
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3005 Огласи во продавницата
Nov nevseluvan stan so edna spalna 0 МКД
TOP KANCELARISKI PROSTOR 80 M2 CENTAR 400 ЕУР
Odlicna ponuda  stan vo Debar Maalo 0 МКД
PREKRASEN NOV CETVOROSOBEN STAN VODNO 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации