Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 900m2 vo Zdanec

108 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 27 ноем. 14:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Се продава плац во Жданец ( во близина на Водовод), рамен плац од 900м2, делив и на 2 парцели, со маркица за градба за двете парцели посебно ,маркиците се 140м2 во основа и П+2+пот висина
ш.4023
Контакт: Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 , 02/3076-527 , 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Se izdava deloven prostor vo Ilinden -
Se izdava nov stan do City Mall 300 ЕУР
3-soben renoviran stan vo K.Voda 60 000 ЕУР
Dvosoben stan od 52m2 vo Kisela Voda -
Кон почеток