Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so sopstvena plaza Nea Potidea Halkidiki

390 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: LED MARKET 16 јан. 10:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LED MARKET

LED MARKET

135 Огласи во продавницата

Led sijalica 5W zamena za 40w A55 alu/pc 65 МКД
Led osvetluvanje za fasadi 35 ЕУР
Led disko sijalica 195 МКД
Podzemni led svetla 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Najubavoto mesto vo Grcija, sovrsen plac od 5500m2 so sopstvena plaza vednas na samoto more. Idealen za izgradba na kompleks Vili , Hotelski kompleks i sekakvi drugi sodrzini.
Cenata e mnogu povolna samo 70 evra za metar kvadraten pokraj more, pobrzajte.
LED MARKET
Фирмата Каран Интернационал се занимава со осветлување уште од деведесетите години на минатиот век. Додека со лед осветлување успешно работи повеќе од 3 години како дел од LED MARKET EUROPE групацијата. Лед Маркет е лидер во регионот за надворешно, внатрешно и индустриско осветлување, а широката палета на производи кои ги нуди се дел од централизираното европско складиште. Предизвик на оваа компанија е да одговори на барањата на сите потрошувачи и да оди чекор напред во препознавање на нивните потреби. Тимот кој секојдневно вредно работи со многу посветеност, одговорност, квалитет и интегритет, постојано ја оправдува довербата и лојалноста на потрошувачите. Нивни потрошувачи се гигантски фирми, обични помали канцеларии, домови и сл, кои го уживаат она што Лед Маркет го создаваат. Во продолжение ќе ги претставиме сите категории на производи кои ги нудат: - декоративни лустери (внатрешни, надворешни, надградени, линеарни во разни форми и големини), - соларни лед светилки (со различен број на диоди, со сензори и сл.), - сијалици ( лед сијалици и лед спот сијалици), - панели (кружни панели, коцкасти панели, вградливи, плафоњерки, водоотпорни), - рефлектори (вградливи рефлектори, надворешни рефлектори, рефлектори на шина), - лед ленти со различен број на диоди, - лед цевки, - осветлување (осветлување за базени и градини, индустриско осветлување, улично осветлување, фасадно осветлување), - лед лампи, - алуминиумски профили, - димери (лед димери на допир, димер контролер на допир), - smart камери, - moonlite series, - XPS профили, - UV лампи, - сензори, - напојување од различна јачина. Производите кои ги нудат, сите се со различни карактеристики, различна моќност, напон, различна волтажа и сл. Во Лед-Маркет, постојано се достапни попусти на одредени категории на продукти, неделни, дневни акции за намаление, се со цел да ги привлечат новите и да ги задржат старите клиенти. Целосната понуда на сите нивни производи може да ја погледнете на нивната веб страна и на нивниот профил на Пазар3.
Посетете ја нашата продавница
ул. Лондонска 19 Прикажи на мапата
078335559 070327732
https://www.ledmarket.mk
LED MARKET
070327732
LED MARKET

LED MARKET

135 Огласи во продавницата
UV lambi antivirus 2 699 МКД
Aluminiumski led profili 95 МКД
UVC lambi za dezinfekcija  6 999 МКД
PAR REFLEKTORI PAR20 PAR30 I PAR38 LED 399 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации