Македонски | Shqip | English |

Plac vo blizina na avtopat

Оглас од претпријатие. Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 19 окт. 18:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Адреса: Идризово
Површина: 4000 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Се продава плац од околу 4000м2, во идустриска зона , со влез и излез на автопат, во Идризово, во близина на Прилепска Пивара, со чисти документи
ш.1686
Контакт:Надица 071/218-646
http://bozinoski.mk/
Нема посетени огласи
Кон почеток