Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PLAC VO NEREZI

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: City Life Elena 19 дек. 12:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
City  Life Elena

City Life Elena

485 Огласи во продавницата

Se prodava plac vo Petrovec 85 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO AERODROM NOVOGRADBA 0 ЕУР
HOTEL VO LEPTOKARIA  GRCIJA 350 000 ЕУР
Stan vo Solun 92 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
SE PRODAVA PLAC NEREZI SO OTVOREN POGLED NA SKOPJE
City Life Elena
  Online
070794009
City  Life Elena

City Life Elena

485 Огласи во продавницата
Se prodava opremena luksuzna kukja vo nas. Gjorce Petrov 220 000 ЕУР
Deloven prostor vo Taftalidze kaj Grand Prestiz 1 000 ЕУР
Kuka vo Sopiste 145 000 ЕУР
Se izdava stan vo Karpos 4 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации