Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLAC ZA GRADBA VO CRNICE A1

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 19 јун. 16:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2846 Огласи во продавницата

Se izdava deloven prostor vo Aerodrom 180 ЕУР
MODEREN STAN SO DVOR VO KOZLE -
GARSONJERA VO KISELA VODA 33 750 ЕУР
SE IZNAJMUVA 120M2 VO KISELA VODA 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Prodavame plac za gradba vo Crnice - A1 vo najubaviot del od naselbata. Na placot ima objekt ,lepenka od edna strana so vkupna stanbena kvadratura od 133 m2 , garaza 12 m2 i pomosni prostorii od 45 m2. Placot gi ima slednive karakteristiki za gradba

-golemina na plac- 445 m2
-osnova za gradba - 181 m2
-visina - 10.20 m
- bruto - 724 m2

Cena 250 000 evra
Ev.broj - 33123
Kontakt - Zlatko - 078/288-838
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2846 Огласи во продавницата
TOP KUKA VO VLAE 150 000 ЕУР
EKSTRA STAN VO AERODROM 49 950 ЕУР
PRODAZBA NA STAN VO KOZLE 75 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSKLUZIVEN STAN VO KAPISTEC 500 ЕУР
Кон почеток