Оглас од претпријатие Објавени: авг. 01 2021 11:54

Plac za izgradba na zgrada vo Mavrovo

Објавени: авг. 01 11:54
Прегледи: 182
Prodavame plac za zgrada vo Mavrovo vo neposredna blizina na skijackite tereni so moznost za bruto izgradena povrsina od 6000-7000m2.

Cena 25-30% od neto izgradena povrsina vo zavisnost od nacinot na plakanje i ostanatite uslovi na dogovorot.

Za poveke info javete se na tel
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации