Оглас од претпријатие Објавени: мај 12 2021 10:43

Plac za izgradba na zgrada vo Mavrovo

Објавени: мај 12 10:43
Прегледи: 103
Prodavame plac za zgrada vo Mavrovo vo neposredna blizina na skijackite tereni so moznost za bruto izgradena povrsina od 6000-7000m2. Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации