Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Plac za prodazba od 2400m2 vo Gorce Petrov

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 септ. 13:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата

Prazen stan vo Centar 50m2 0 MKD
Odlicen stan za deloven kaj Nova Zeleznicka 0 MKD
Odlicen stan od 228m2 vo Centar 0 MKD
STAN KARPOS 3  SPROTI LEPTOKARIJA 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Шифра 24986

Агенција Асторија нуди плац за продавање во Ѓорче Петров. Плацот е 2400м2 со маркица за градење од 800 м2, дозвола Г2 (лесна и незагадувачка индустрија) и бунар ископан 50м. Парцели 1008/2 и 1008/3.
цена: 25 евра/м2

контакт: 071-236-797

code 24986

Agency Astoria offers ground for sale at Gjorce Petrov. Total surface of 2400m2, with building stamp of 800m2, and permission for building G2. Parcel 1008/2 and 1008/3 .
price: 25eur/m2

contact: 071-236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
+3892 3110-566 071/236-797
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3093 Огласи во продавницата
Odlicen renoviran stan vo N Lisice so 3 spalni 0 MKD
Preubav stan od 90 m2 vo Centar sproti Vlada 500 EUR
Luksuzen stan vo Mida Kompleks 0 MKD
TROSOBEN NOV STAN SO ODLICNA CENA 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации