Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PLACEVI ZA GRADBA VO CRNICE PRZINO KOZLE

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: agencija DOM 21 авг. 07:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Placevi za gradba vo PRZINO
-----------------------------------------------------------
1.Plac 920m2 ramen teren
2.Dva placa so markici ( 345m2+322m2 ) ili
vkupno kvadrati 667m2 se prodavaat vo paket.
- Cena za dvata placa vkupno:667m2
-e:213000evra.
-Cena za eden plac so markica od 322m2
e:103000evra -so imoten list.
------------------------------------------------------------
Sifra (2851 )PRZINO plac
-Povrsina na parcela 440,96m2
-Max.Povrsina za gradba 155,97m2
-Procent na izgradenost 33.37%
-koeficient na iskoristenost 0,82
-Maks .neto povrsina 362,62m2
Visocina od nivoto na zastitniot
trotoar do venec 10.00m'
---------------------------------------------------------
Sifra (2840 )PRZINO plac
Plac 402m2 so uslovi za gradba na
kuka P+3+pk ( Neprecen pogled na gradot )
Cena:140000evra
-------------------------------------------------------
Sifra (2626 ) PRZINO kuka
-------------------------------------------------------
Se prodava edinecna kuka so dvor.
-Dva sprata po 106m2 +terasi po 16m2
-Dve garazi po 20m2 +podrum 30m2
-Tehnicka prostorija za sistemot za greenje
( kombiniran Nafta,Drva,Struja ).
______________________________
Naselba Przino vo niskiot del.
sifra ( 2764 )
Plac 337m2 so objekt 64m2
so uslovi za gradba.
Cena:115000evra
-------------------------------------------------
Nudi: Drustvo za proektiranje ingenering
i posreduvanje so nedvizen imot"DOM"
Skopje
tel:
070/335-990
[email protected]
agencija DOM
070/335-990
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации