Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1200m2 vo Skopje

0 ЕУР

Се продава од: Boris 01 фев. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се продава плац од 1200 м2, има пат до плацот, до самиот плац веќе има изградено објекти. Се наоѓа кај Охис, по патот за Драчево од десна страна, кај Злате Бенз, над фирмата Рамос Илијадис. Во градежна зона е плацот.
Цена по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации