Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 500m2 na ezero Kozjak

5 000 ЕУР

10 000 ЕУР

Се продава од: Boris 15 септ. 08:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam plac na ezero Kozjak od 300 m2.Placot e pokraj pat Blizansko-Makedonski Brod (vikend naselba Breznica) na samiot breg od ezeroto.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации