Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TOP PLAC od 2277m2 vo CRNICE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ASTORIA NEDVIZNOSTI 21 јун. 10:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3004 Огласи во продавницата

ODLICEN STAN ZA KANCELARISKO RABOTENJE 0 МКД
Ekskluzivna kuka Crnice 0 МКД
Renoviran kat od kuka za del. prostor vo Centar 0 МКД
Odlicen dukan vo Centar klub na pratenici 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
За живеалиштето
Placot e eden od poatraktivnite neizgraden urbaniziran cist plac od 2.277 м2, na padinata na Vodno, smesten nad ul. N.Ohridski i ul. Dimo H.Dimov prekrasen panoramski pogled na 3 strani na Skopje. Vo naseleno mesto, a so svoja zasebnost i intimnost so asvalten pristap . Idealen za atraktiven semeen objekt za domuvanje ili rezidencijalen objekt. Povrsina na edinstvena parcela 2.277 м2 (864 м2 gradezna + 1.413 м2 zelena kaskadna povrsina (dol sto obezbeduva zastitena trajna panorama vrz Skopje). Dozvoleni : Max.Povrsina za gradba vo osnova 561 м2, Max. bruto povrsina 2.300 м2 , dozvolena visina 10,20 м so P+2+Pк. . Po zelba za semeen dom (za 3,4 ili 5 cleno semejstvo) ili rezidencija izraboten e e Ideen, (odobren od Opstina K.Voda) i detalni Osnoven i Izvedben proekt. Obezbedeni asvalten priod, struja, voda i kanalizacija do samiot plac. Pogoden vednas za gradba. Placot e so uredni dokumenti,eden sopstvenik.

Render na izraboteniot proekt , nadvoresen izgled so pogled os severo-zapad, daden vo prilogot .
Tel:071/244-331
Astoria nedviznosti
ASTORIA NEDVIZNOSTI
Асторија - една од најголемите агенции за недвижности во Македонија, со продажба и изнајмување на недвижен имот. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини од висока класа, кои се издвојуваат од останатите. Погледнете ја нашата понуда на издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, со различна квадратура. - продавање на куќа во Водно - издавање на луксузен стан на Водно - двособен стан во новоградба Карпош - одлична куќа во Козле - издавање на модерно опремен стан во city garden - издавање на модерен стан во комплекс мида - продавање на луксузна куќа во злокуќани Ние ја разбираме важноста во инвестирање во недвижнини и неопходноста да се работи со агенти кои ќе имате доверба. Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Ние ја цениме вашата приватност, и секоја информација која ја добиваме од Вас ја сметаме за приватност, користејќи ја таа информација да Ви обезбедиме најдобра можна услуга. Ние сме Асторија- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ние од наша страна Ви предлагаме, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме тоа што е најдобро за вас!
Посетете ја нашата продавница
Ул “Аминати трети„ бр 65 Прикажи на мапата
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk
ASTORIA NEDVIZNOSTI
071/244-331 , 3110-566
Leaflet
ASTORIA NEDVIZNOSTI

ASTORIA NEDVIZNOSTI

3004 Огласи во продавницата
Nov stan vo Taftalidze 1 so edna spalna 0 МКД
Odlicen stan sproti Klinicki centar so 1 spalna 0 МКД
Odlicen stan vo Centar so 3 spalni sobi 0 МКД
Odlicen stan vo Centar so 1 spalna 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации