Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gradezen plac 1640m2 vo Rakotinci

39 900 ЕУР

Се продава од: Antonio 18 јан. 12:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava plac 1640 m2 vo GRADEZNA zona vo Rakotinci so struja, voda i ulicno osvetluvanje. Asfaltiran pat do placot, pogoden za kukji za ziveenje , vikendici so prekrasen OTVOREN JUZEN pogled kon Solunska glava.Nad placot se gradat dve kukji parceli 352 i 354.Odalecen na 8 km od centar kojsto moze da se pristapi preku kisela Voda Pripor ili Preku Vodno noviot pat.
K.P 351/1 CIST imoten list br 644 1640 M2
078836837 Antonio
Antonio
 
078836837
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации