Објавени: мар. 08 2022 10:44

Niva vo s.Dobri Dol

ЕУР

Објавени: мар. 08 10:44
Прегледи: 2141
Se prodava nivo vo selo Dobri Dol za sekoja namena za vikendica kukja farma itn.
Nivata ima moznost za delenje na dva dela povekje info na brojot.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации