Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 400m2 vo Sopiste

0 ЕУР

Се продава од: xxxx 08 дек. 18:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Се продава плац во Сопиште од 400м2. Плацот се наоѓа во урбанизирана средина.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации