Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 400m2

Се продава од: Ljupco 24 ноем. 02:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava plac vo Sopiste mesto vikano nareiste, zemjisteto e gradezno so pogled kon gradot, do lokcijata ima asvaltiran pat, voda i struja
Leaflet
Кон почеток