Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac 750m2 vo Sopiste

Се продава од: Mile 22 окт. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam plac od 750m2 najubaviot del na Sopiste-Pripor. Placot e urbaniziran i e vo idealna pravoagolna foma. Do centar e 5km
Cena po dogov
075254367
Leaflet
Кон почеток