Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 460m2 vo Gorno Sonje

Се продава од: Liljana Вчера 04:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Продавам плац од 460 м2, во Горно Соње, оддалечено 50 м. од главната улица, бр. на Имотен лист 2561
Leaflet
Кон почеток