Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 630m2 vo Sopiste

45 ЕУР

Се продава од: Donka 07 авг. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Top lokacija vo sopiste, za povekje info 070372716 ili 072305050
45€ za 1m2
Leaflet
Кон почеток