Објавени: авг. 15 2022 05:34

Plac so markica

ЕУР

Објавени: авг. 15 05:34
Прегледи: 872
Placot e vo gradezen reon so asvalt struja voda se do nego. Ima pogled kon Skopje i kon krstot. Mestoto e tivko i mirno za ziveenje Ima markica moze VEDNAS DA SE GRADI
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации