Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Dolno Sonje 500m2

12 500 ЕУР

Се продава од: Тихомир Вчера 13:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam plac vo D. Sonje, 500 m2, 12 500 evra.
Placot e na odlicna lokacija, do pat. Moznost za struja i voda.
Тихомир
078410013
Leaflet
Кон почеток