Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Gorno Sonje

Се продава од: Tiho 06 септ. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava plac od 840 m2 vo Gorno Sonje vikano mesto Beli Krst. Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток