Објавени: авг. 11 2015 08:20

Atraktivni placevi 2500m2 vo Gorno Sonje

ЕУР

Објавени: авг. 11 08:20
Прегледи: 118
Se prodavaat placevi od 500 do 5000 kvadrati vo Gorno Sonje. vo najatraktivniot del od Sonje so preubav pogled prema Kitka site placevi se na pat i imaat struja do niv . cenata e 30 evra za m2
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации