Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac za gradba so pristapen pat vo Sopiste

0 МКД

Се продава од: Bobi 31 мар. 21:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Placot e so povrsina od 1370 m2 no ima moznost za delba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации