Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1200m2 vo Suto Orizari

Се продава од: Maja 04 фев. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам плац во Шуто Оризари во близина на хотел Ну Стар на сам пат 1,200 м2 погоден за секаква намена и со маркица за градба.
Цена по договор
070-24-44-03
Maja
Leaflet
Кон почеток