Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Gradezno Zemjiste vo Tarinci na patot

13 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 14 септ. 10:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
We4home.mk

We4home.mk

55 Огласи во продавницата

Stan vo zgradata do Angels Cafe 400 ЕУР
Vikendica na Mantovo so 1 dekar mesto 52 000 ЕУР
Се Продаваат 2 Куќи во центар на Штип 48 000 ЕУР
Hotel so 4 zvezdi vo centar na Strumica 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
id: gs1009 таринци
штип македонија
Commercial
13€/m2
description
https://we4home.mk/land/gradezno-zemjiste-tarinci/
градежно земјиште во таринци на самиот пат
- штип
Се продава градежно неизградено земјиште во село Таринци веднаш до патот кој води кон Карбинци.
Парцелата се наоѓа во општина Карбинци во село Таринци веднаш со самиот пат кој води кон Карвинси и кон селото Таринци. Се работи за рамно место и парцела со правоаголна форма со површина од 5000м2, местото е погодно за повеќе намени. На 100 метри од парцелата има градинка додека на 300 метри се наоѓа бензинската пумпа НБ.
Напомена:
Парцелата се продава цела и не се дели на повеќе парцели.
Цената е 13*5000= 65000€
We4home.mk
We4home е модерна и професионална агенција за недвижности со која секогаш добивате најдобра услуга и најдобра цена за веќе претходно избраниот објект. Во We4home агенцијата за недвижности вработени се млади, и амбициозни луѓе посветени на својата работа. We4home е агенција која врши професионално, презентирање, сликање, и снимање на секој објект, исто така и нуди најдобра услуга во делот на подготовка на целата потребна документација. Работат исклучително со сигурни објекти кои имаат чисти сметки, имотни листови, и сите потребни документи кои се потребни за лесно и ефикасно продавање и издавање на објектите. Посредуваат при: - архитектура и проектирање, - проценка, - надзор, -легализација, - дозвола за градба, - катастар и слични пропратни работи поврзани со недвижниот имит. Нивната мисија е да ги направат среќни нивните клиенти,секогаш се тука за купувачите и продавачите, тие не се тука за стан или куќа, тие се тука за да Ви овозможат ДОМ! Секогаш овозможуваат, пријатен дочек, професионално работење од нивна страна, максимална доверба и сигурност, и најсигурна инвестиција. Визијата на нивната компанија е да ги задоволат потребите на сите, да изградат идеални домови, и да направат среќни семејства. Имоти издвоени за продавање се: - Куќа во Струмица до киното во центар, - Нов стан со два апартмани 96m2, - Деловен простор до кафе Анџелс, - Дуплекс стан 149m2 на булевар Маршал Тито Струмица, - Квалитетен мазонет на супер локација, - Куќа во центарот на Штип, - Реновиран стан во строг центар на Штип, - Голема наместена ќуќа во Босилово со голем двор, Имоти издвоени за изнајмување на промоција се: - Дуќан во Струмица во центар, - Деловен простор во центар во Штип, - Наместен стан во Кисела Вода, Расадник 43m2, - Спрат од куќа до Осново училиште Гоце Делчев, итн. Канцелариските простории на агенцијата за недвижности We4home, се наоѓаат во Струмица и во Штип, достапни се во секое време за разговор и консултација околу Вашите потреби.
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
+38978419995

Градежно Земјиште

We4home.mk
  Online
+38978419995
Leaflet
We4home.mk

We4home.mk

55 Огласи во продавницата
Hotel so 4 zvezdi vo centar na Strumica 0 ЕУР
Deloven objekt na bulevar Goce Delcev do kampus 4 0 ЕУР
Опремен хотел со спа центар 500 ЕУР
Super deloven prostor vo centar Strumica 100 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации