Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezno neizgradeno zemjiste vo Stip

10 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 27 дек. 13:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

Se izdava namesten sprat od kuka vo Stip 80m2 kaj Tus 160 ЕУР
Namestena vila komplet so 4 dekari zemjiste 62 000 ЕУР
Опремен хотел со спа центар 500 ЕУР
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Штип
Се продава градежно неизградено земјиште во Штип.
Локација: Ново село, во близина на Бања Кежовица, веднаш после фудбалското играчиште на фк Кежовица, место викано Гладно Поле.
Земјиштето има имотен лист, заведено е како градежно неизградено земјиште,
Површина: 25845 м2
Цена: 10€/m2
We4home.mk
+389419995
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Namestena vila komplet so 4 dekari zemjiste 62 000 ЕУР
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Опремен хотел со спа центар 500 ЕУР
Nov Ekstra stan vo centarot na Stip 800 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации