Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezno neizgradeno zemjiste

10 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 01 фев. 09:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

Се изнајмува Луксузен спрат од Куќа / Se iznajmuva 210 ЕУР
Kuka vo centar na Stip 58 000 ЕУР
Nov Ekstra stan vo centarot na Stip 800 ЕУР
Deloven prostor 200m2 PSS kompleks 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Штип
id: gs1004 мерите,
штип ново село 2000 македонија
Residential
10€/m2
https://we4home.mk/land/gradezno-neizgradeno-zemjiste-8655/
description
градежно неизградено земјиште во ново село
- штип ново село
Се продава парцела градежно неизградено земјиште со површина од 1645 м2, со проектирани плацеви и дозвола за градба, урбанистички план и сите потребни документи, чисти имотен лист.
Парцелата се наоѓа во урбанизираната населба Мерите позади Бања Кежовица над Л’џите, според урбанистичкиот план над парцелата минува пат.
Парцелата има технички извештај за формирање на градежни парцели, изработен технички прилог – скица,
сите документи се направени според урбанистички план, вклучено и тротоар и пат, се е приложено и документирано.
Новиот сопственик може слободно од првиот ден да започне со градба.

We4home Real Estate

We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Опремен хотел со спа центар 500 ЕУР
Gradezno zemjiste 2371m2 so odlicna lokacija 31 ЕУР
Деловен простор во Сењак до тајна вечера 70м2 150 ЕУР
Luksuzno opremena kuka na 5 nivoa vo Stip 455 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации