Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 2400m2

Се продава од: Билјана 19 јун. 14:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Штип
Се продава нива вон Штип. Цената е по договор!
Билјана
075223544
Leaflet
Кон почеток