Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva od 2700m2 vo Stip

0 ЕУР

Се продава од: Билјана 03 окт. 14:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Штип
СЕ ПРОДАВА НИВА, ВОН ШТИП. ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР. НИВАТА СЕ НАОЃА ПОСЛЕ ЛЕВАЦИТЕ, ВО МЕСТОТО КАДЕ ТРЕБА ДА СЕ ГРАДИ БРАНА.
Билјана
075223544
Leaflet
Кон почеток