Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Niva vo Stip kaj mesnost Dunja

1 850 000 МКД

Се продава од: Margarita Arsova 14 јан. 10:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Се продава имот земјоделско земјиште во Штип, севкупна површина од 42.239м2 или 4.239 хектари.
Имотен лист бр.86 КО Љуботен место Дуњи
Цена: 30 000 ЕУР
Контакт телефон 078/310-924 и 078/260-852
Margarita Arsova
078 310 924
Leaflet
Кон почеток