Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NIVA VON STIP

Се продава од: Билјана 20 јун. 14:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Штип
ИТНО СЕ ПРОДАВА НИВА ВОН ШТИП! ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР СО МОЖНОСТ ЗА СИМНУВАЊЕ.
Билјана
075223544/075278133
Leaflet
Кон почеток